6 – 7.06.2024 р. м. Вінниця відкритий обласний турнір з бадмінтону

6 – 7 червня 2024 р. у Вінниці відбувся відкритий обласний турнір з бадмінтону серед юнаків та дівчат 14 років та молодших. В змаганнях взяли участь 60 учасників з різних міст України.

Наше місто гідно представили вихованці відділення бадмінтону дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» (тренер ДЮСК Юрій Бєлов). В одиночній категорії Зімковська Вероніка виборола 1 місце, Панкевич Лілія-Александра – 2 місце. У парному розряді трускавецькі бадмінтоністки показали відмінну гру та вибороли 1 місце і золоті медалі !

Велика подяка  тренеру Львівської обласної ДЮСШ Кріль Ірині, за сприяння та підтримку у виступі юних трускавчанок у цьому заході.

Дякуємо Богу та ЗСУ за змогу тренуватись, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!