24 лютого 2024 р. у Бориславі проводилась дружня матчева зустріч між боксерами із Борислава, Старого Самбора, Стебника та Трускавця. Трускавецький ДЮСК «Спортовець» представляли двоє спортсменів Федоричак Олексій та Грицик Олександр ( тренер Анатолій ГНАТКІВ).
Всі вихованці показали гарний бій, набрались досвіду та закінчили поєдинки в нічию. Організатори змагань відзначили спортсменів грамотами та медалями.
Дякуємо Богу та ЗСУ за змогу займатись, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!