8 – 11.02. м. Київ ЧУ з бадмінтону

З 8 по 11 лютого 2024 р. у Києві проводився чемпіонат України з бадмінтону U-15. Біля 80-ти спортсменів з різних міст країни приїхали до столиці показати свою майстерність та поборотись за найвищі нагороди.

Вперше на змаганнях такого рівня наше місто та Львівську область представляли дві вихованки відділення бадмінтону Трускавецького ДЮСК ”СПОРТОВЕЦЬ” – Панкевич Лілія та Зімковська Вероніка, учениці 7-го класу СЗШ №1. ( керівник гуртка з бадмінтону Юрій Бєлов).

Панкевич Лілії в одиночній категорії вдалось пробитись до основної сітки 32- найкращих, обігравши двох суперниць в кваліфікації. Зімковська Вероніка реалізувала себе у змішаній парі зі спортсменом з Миколаєва – пройшли до 1/16 фіналу. Обидві Трускавчанки показали гарну гру та отримали практичний досвід у змаганнях такого рівня.

З 14 лютого 2024 р. у Трускавці стартує ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Трускавецької ОТГ під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» :

• 02.2024 р. з волейболу серед дівчат 8-9 класів.
  • 02.2024 р. з волейболу серед юнаків 8-9 класів.
  • 02.2024 р. з баскетболу серед юнаків 15-16- років.
  • 02.2024 р. з баскетболу серед дівчат 13-14 років.
  • 03.2024 р. з футзалу серед юнаків 11-12 років і мол.

Команди навчального закладу освіти , переможці ІІ етапу, будуть представляти нашу громаду у районних змаганнях, які плануються у квітні-травні 2024 року. Після районного етапу, у травні-червні ц.р.  ще будуть проводитись обласний та всеукраїнський етапи.

Дякуємо Богу та ЗСУ за змогу займатись активною руховою діяльністю, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!