День фізичної культури і спорту України, в рамках Олімпійського тижня

У Трускавецькому дитячо-юнацькому спортивному клубі «СПОРТОВЕЦЬ» День фізичної культури і спорту України, в рамках Олімпійського тижня, традиційно відзначається участю вихованців закладу у різноманітних спортивно-масових заходах.

7-9 вересня у Львові проводився чемпіонат Львівської області з боксу. У змаганнях взяли участь більше 100 учасників. Вихованка відділення боксу Марія Курман виборола першість і в третє стала чемпіонкою Львівщини ( тренер ДЮСК – Анатолій ГНАТКІВ ).

 8 вересня у м. Дрогобич на відкритому юнацькому турнір з вільної боротьби з нагоди Дня міста Дрогобича та Дня Фізичної культури та спорту України, семеро вихованців відділення вільної боротьби вибороли призові місця – Савка Денис, Лисейко Едуард, Стуканець Софія, Мошенській Доброслав,  Бурдугуз Вадим, Лудін Андріан, Кривень Олександр ( тренер ДЮСК Семен ГАРДІЙ )

У змаганнях взяли участь 43 учасника 33 юнаків і 10 дівчат від 10 до 17 років з 7 команд Львівщини.

9-10 вересня у Львові вихованці ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» змагались на відкритому кубку Львова з плавання. Всього брали участь 25 команд з Рівного, Ужгорода, Тернополя, Білої Церкви, Чернівців, Снятина, та Львівщини.                                        Вихованці відділення плавання Стефанишин Поліна та Янів Діана вибороли бронзові медалі та призові місця ( тренер ДЮСК Андрій ЖГУТА ).

9 вересня у Трускавці понад 150 вихованців дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» взяли участь у міському легкоатлетичному пробігу до Дня фізичної культури і спорту України, на підтримку збройних сил України.

Щира подяка всім, хто захищає Україну за можливість жити на рідній землі !

Поширити: