Змагання ДО ДНЯ МАТЕРІ

13 – 14 травня 2023 р.  Трускавецьким дитячо-юнацьким спортивниму клубом «СПОРТОВЕЦЬ» організовано та проведено два юнацьких турніри з волейболу (дівчата 15 – 16 років) та з бадмінтону (юнаки та дівчата 10-11 років) присвячених Дню Матері.

У змаганнях з волейболу переможцями турніру стала команда ДЮСШ м. Стрия., друге місце у дівчат з Нового Роздолу, третє у Самбора. Вихованки відділення волейболу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» посіли четверте місце, п’ятими були юні спортсменки ДЮСШ Старого Самбора, шостими команда м. Львова.                                         У ігровому залі ЗЗСО № 1 турнір з бадмінтону проводився в особистому заліку серед команд з Мостиська, Львова ( ДЮСШ-1 та обласна ДЮСШ )  Трускавця ( ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» ). Всього 36 учасників. Призерами стали : серед юнаків 1 – місце Вондрачек Данило( КЗ ЛОР ЛО ДЮСШ), 2- місце Галадій Микола ( Мостиська), 3- місце Фішман Борис ( ДЮСШ-1 м.Львів). У дівчат перемогу виборола Урбанська Яна , 2- Прудивус Марта , 3- Сиротюк Богдана всі з ДЮСШ -1.

Учасники змагань та їх батьки ( матері ) отримали від організаторів змагань солодкі подарунки, а всі призери турнірів були нагороджені грамотами, кубками та медалями ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити спортивно-масові заходи та «Майстерні Карамелі» м. Трускавець (Максим Дробот), які долучились до солодких подарунків учасникам змагань.