Трускавецькі спортсмени тренуються за кордоном та вдало виступають на міжнародних змаганнях !

Вихованці відділення тенісу Трускавецького ДЮСК «Спортовець» тренуються та виступають на турнірах за кордоном:

• Микитин Яна (18 р) – випускниця ДЮСК «Спортовець», та студентка Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка,  виступаючи на турнірі за французький клуб Boulazac, у півфіналі перемогла Ryme Benmoussa 6:0 6:0, та у фіналі проти Kenza Mouret 6:4 4:6 10:6 виграла кубок, здобула рейтингові очки і грошову винагороду.
  • Опольська Анастасія ( 18 р.) – навчається, тренується та грає в команді Християнського університету м. Лабок штат Техас (США). Ігри проводять з командами інших університетів. Здобула перші колегіальні перемоги. Виграла 6-0 6-1 в одиночному розряді проти МакМаррі та 6-4 на парному розряді проти Сьюарда. З січня по квітень Анастасія зіграла 18 матчів : 12 -виграла, 6-програла. Команда їхнього університету кваліфікувалася на підсумковий турнір сезону.
  • Калита Олена – на турнірі Королівської федерація тенісу Іспанії    «Cuadro de Honor Torneo Marzo 2023» у місті  La Linea у фіналі  перемогла Eilidh Tait ( Англія), та здобула кубок турніру.
  • Гудз Вероніка ( 12 р.) – тренується та виступає на турнірах у м. Белінцона ( Швейцарія).